Emeklilikte yaşa takılanlar EYT'liler için önemli açıklama! "EYT çıkacak"

Emeklilikte yaşa takılanların EYT'lileri ilgilendiren önemli bir açıklama geldi. Ulusal Kanal'da canlı yayında katılan ekonomist Selçuk Geçer, "EYT çıkacak. Çünkü son kurşunu hükümetin EYT olacak" ifadelerini kullandı.

Emeklilikte yaşa takılanlar EYT'liler için önemli açıklama! "EYT çıkacak"
11 Mart 2019 - 15:42
Ekonomist Selçuk Geçer, Ulusal Kanal'da Umut Tezerer'in sunduğu Gün Ortası programında emeklilikte yaşa takılanlarEYT'lilerle ilgili önemli açıklama yaptı.

Selçuk Geçer, "EYT çıkacak" dedi.

Canlı yayında kritik açıklamalar yapan Geçer, emeklilikte yaşa takılanların durumuyla ilgili de bir değerlendirmede bulundu.

"EYT çıkacak" ifadesini tekrarlayan ekonomist Selçuk Geçer, bu durumun nedeni olarak da "Çünkü son kurşunu hükümetin EYT olacak." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • muharrem yaban
    2 yıl önce
    valla hükumete yılkarca oy verdim.herkes emekli oldu.bize gelince yaşa takıldık.1999 yılı öncesine yani kanunun çıktığı dönemden önce gırenleri kapsamıyacaktı ama 1999 öncesinede bu işe soktular...neymiş emekli olunca çalışılıyormuş.Emekliye iyi maaş ver calısmasın.avrupalı gibi gezsin dolaşın.ülke ülke gezsin.bunu söylerken düşünulsün.emeklinin hali ortada.muhalefet bunu demiyor desene ..ama demezler...4 yılda memur emekli işci ` fakirleşti.kişi başına düşen milli gelir % 70 düştü. Eyt çıksa devlette aslında rahatlayacak.maaş yerine yeni elamanı asgari ücretle işe başlatacak artı performans verecek.Bunu biliyor lar ama amaç vaşka.Türkiyedeki insan ömrü uzamış.yok böyle birßey tam tersi .eski insanlar 100 yaşına kadar yaşıyordu.yüzlerce insan tanıyorum o yaşlarda biz çocukken rahmetli olan.Devletimiz memurun elinden işcinin elinden tutmalı.bizim hem duamızı hemde oyumuzu almalı.Devlet buyuklerimizden bu yasayı çıkarmalarını bekliyoruz.Bize çok görmesinler Eyt